Landelijk en regionaal nieuws over de eerstelijnsgezondheidszorg 

Wij informeren u regelmatig over actuele en relevante onderwerpen die te maken hebben met de
eerstelijnsgezondheidszorg.

Heeft u interessante onderwerpen die voor onze website of digitale nieuwsbrief van belang kunnen zijn,
neemt u dan contact met ons op.  

Laatste nieuws 

Griepcampagne 2009

Geplaatst op 24 april 2009 (10:26)

Het bestelpakket voor de griepcampagne 2009 werd niet naar alle huisartsen gestuurd. Alleen de 'hoofdbestellers' van 2008 ontvingen een eigen pakket. De 'mede-bestellers' van toen werden nu niet aangeschreven.

Afleverprocedure

Net als vorig jaar is het niet meer mogelijk om op het formulier een gewenste afleverweek aan te kruisen. U kunt alleen twee weken aankruisen waarin u niet geleverd wilt krijgen.
Heeft u voorkeur voor een bepaalde afleverweek, dan kunt u dat separaat op het formulier aangeven. Het NVI probeert daaraan tegemoet te komen.
Als u binnen een groepspraktijk of hagro in dezelfde week uw bestelling wilt ontvangen, kunt u dit kenbaar maken op het formulier of doorgeven aan onze preventiemedewerker Astrid Mol.

Gewijzigd folderbeleid

Met ingang van dit campagnejaar ontvangt elke besteller standaard gratis 1,25x het aantal bestelde vaccins aan folders om mee te sturen met de uitnodiging voor de griepvaccinatie. Uitgangspunt is dat iedere geïndiceerde op uniforme wijze wordt geïnformeerd.
Als u geen folders wenst te ontvangen, dan dient u dit op het formulier aan te kruisen. Er wordt dan verwacht dat de huisarts in de uitnodiging de informatie uit de folder opneemt.

Inzendtermijn

De bestelformulieren moeten vóór 31 mei 2009 volledig ingevuld en ondertekend worden teruggestuurd naar ELANN, t.a.v. Astrid Mol, Antwoordnummer 9637, 9700 WN Groningen.

Meer informatie

Voor meer informatie kunt u terecht op de site van de Stichting Nationaal Programma Grieppreventie (SNPG).