Landelijk en regionaal nieuws over de eerstelijnsgezondheidszorg 

Wij informeren u regelmatig over actuele en relevante onderwerpen die te maken hebben met de
eerstelijnsgezondheidszorg.

Heeft u interessante onderwerpen die voor onze website of digitale nieuwsbrief van belang kunnen zijn,
neemt u dan contact met ons op.  

Laatste nieuws 

Noordelijk Congres terug van weggeweest

Geplaatst op 5 juli 2009 (10:20)

De noordelijke ROS’en speelden al een tijdje met de gedachte het Noordelijk Congres voor Huisartsen weer nieuw leven in te blazen. Het jaarlijkse Congres verdween met de opheffing van de DHV-bureaus.

Eerder dit jaar werd onder huisartsen de behoefte aan de terugkeer van het Congres gepeild. De uitkomst was meer dan positief. Van de 201 respondenten gaven 177 aan zeker deel te zullen nemen. 14 wilden zelfs een actieve bijdrage leveren aan de organisatie.

Voor en door huisartsen

ELANN, ProGez en ROS Friesland hebben de knoop snel doorgehakt. Zij starten een pilot: in 2010 komt er weer een Noordelijk Congres voor Huisartsen. Daarmee wordt gehoor gegeven aan de vraag naar nascholing met een regionaal karakter, voor en door huisartsen.

Contact

Opmerkingen en suggesties zijn van harte welkom. U kunt ze doorgeven aan Janneke Komduur.