Landelijk en regionaal nieuws over de eerstelijnsgezondheidszorg 

Wij informeren u regelmatig over actuele en relevante onderwerpen die te maken hebben met de
eerstelijnsgezondheidszorg.

Heeft u interessante onderwerpen die voor onze website of digitale nieuwsbrief van belang kunnen zijn,
neemt u dan contact met ons op.  

Laatste nieuws 

Benzo de baas

Geplaatst op 3 november 2009 (11:29)

In september ging ‘Benzo de baas’ online. De nieuwe internetbehandeling voor mensen die afhankelijk zijn van benzodiazepinen.

De site werd op verzoek van VWS ontwikkeld door Tactus Verslavingszorg in samenwerking met de DGV. Na de online behandelingen voor alcohol-, gok- en eetproblemen, is ‘Benzo de baas’ de vierde internetbehandeling van Tactus.

‘Benzo de baas’ bestaat uit vijf onderdelen: de website, online lotgenotencontact, de internetbehandeling, nazorg en wetenschappelijk onderzoek. Het is een laagdrempelige manier om mensen met een langdurig benzogebruik te bereiken en te behandelen. De behandeling wordt vergoed door de zorgverzekeraar.