03 mei 2021

Huisartsenpraktijk De Wieke in Stadskanaal zoekt i.v.m. uitbreiding per direct een Doktersassistent(e)

voor 16 tot 30 uur per week

Over de organisatie
Huisartsenpraktijk de Wieke is in 2008 ontstaan uit de samenvoeging van meerdere huisartsenpraktijken. De praktijken vormen samen een HOED en verzorgen huisartsenzorg voor Stadskanaal en omstreken. We werken vanuit een modern gezondheidscentrum centraal gelegen in Stadskanaal. Ons team bestaat uit 3 huisartsen, vaste waarnemende huisartsen, huisartsen i.o., physician assistant, POH -S, POH-GGZ en doktersassistentes. In ons pand zijn ook een apotheek, de thuiszorg en andere eerstelijns zorgaanbieders gevestigd. Kernwoorden die bij ons passen zijn; collegialiteit, flexibiliteit en patiëntgerichtheid. In onze praktijk verlenen wij naast de reguliere huisartsenzorg ook uitgebreide zorg aan chronische zieken (diabetes, astma/COPD, CVRM), ouderenzorg en GGZ ondersteuning. Als doktersassistente vervul je hierin een belangrijke rol. Het verlenen van goede huisartsenzorg en patiëntgerichtheid staat bij ons voorop.

Ter uitbreiding van ons team zoeken wij één assistente voor 30 uur of twee voor 16 tot 24 uur per week. 

De functieomschrijving
Ben jij een enthousiaste gediplomeerde doktersassistente, een teamspeler met waardering voor hechte samenwerking en een goede sfeer? En zoek jij een leuke baan voor 16 - 30 uur per week? Dan zijn wij op zoek naar jou!

De functie-eisen van de collega die wij zoeken zijn:

 • Afgeronde doktersassistente opleiding;
 • Een collega die beschikt over goede ontwikkelde sociale - en communicatieve vaardigheden;
 • Een collega die zelfstandig werkt en kan organiseren;
 • Goede vaardigheden en affiniteit met ICT, ervaring met een Huisartsen Informatie Systeem, bij voorkeur CGM (Mira);
 • Het vermogen om mee te groeien met de innovatieve organisatie;
 • Flexibel inzetbaar;
 • Competenties; zelfstandig, proactief, accuraat, integer en patiëntgericht.

Wat bieden wij

 • Passend salaris volgens de CAO huisartsenzorg;
 • Een uitdagende baan in een innovatieve omgeving;
 • De mogelijkheid om je verder te ontwikkelen in kennis en kunde;
 • Een enthousiast team;
 • Uitzicht op contractverlenging mogelijk;
 • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden.

Arbeidsvoorwaarden
Conform CAO huisartsenzorg

Aanvang
Zo snel mogelijk, in overleg

Reageren
Spreekt deze vacature je aan? Stuur dan je brief met motivatie en je CV voor 1 juli 2021 naar Rik Andries, praktijkmanager huisartsenpraktijk de Wieke, managerdewieke@ezorg.nl (telefoon 06-12701833).

Huisartsenpraktijk de Wieke
Blokwieke 6
Stadskanaal
0599-696910

www.praktijkdewieke.nl

Bekijk de hele vacature
Terug naar overzicht